Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
  Об'єкти
   
01.
02.
  Про компанію 
   

ТОВ «БК «Сучасні Будівельні Рішення» - це компанія, що стабільно працює на будівельному ринку України з 1995 року. На протязі цього часу ми накопичили величезний досвід у рішенні найскладніших проектних та будівельних задач.

Продуктивна співпраця з іноземними партнерами, використання передових будівельних технологій та матеріалів гарантує найвищу якість виконання робіт.

1.Монтаж навісних вентильованих фасадів.

2.Виготовлення світлопрозорих огороджувальних конструкцій.

Систематична участь у спеціалізованих виставках і конференціях, стажування й навчання в передових закордонних компаніях дозволяють поступово вдосконалювати кваліфікацію персоналу, уловлювати нові тенденції, освоювати новітні технології сучасного будівництва.

Особлива увага приділяється сировинному забезпеченню робіт. Наша компанія налагодила міцні партнерські відносини із цілим рядом вітчизняних і закордонних виробників будівельних матеріалів. Це дозволяє значно здешевлювати проекти.

На закінчення всього вищевикладеного хочеться відзначити, що наша компанія здатна вирішувати досить складні будівельні завдання. Беручи на себе зобов'язання по реалізації проектів, ми вирішуємо цілий комплекс питань, пов'язаних з їхнім виконанням, від проектних вишукувань до повного матеріально - технічного й сировинного забезпечення робіт.

Деякі з реалізованих об'єктів:
На даний час нами ведуться наступні роботи:
  • Житлово-офісна споруда, м. Київ,в ул. Дмитривська, 80-82.
© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua