Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
Новини
  Об'єкти
   
01.
02.
  Всі новини
   

Виставка BAU у Мюнхені, Німеччина 21.01.2011

З 17 по 22 січня проходить щорічна міжнародна будівельна виставка BAU у Мюнхені, Німеччина. Це одна з найбільших подій угалузі будівельної індустрії усього світу, що збирає більше 2000 учасників табільш двохсот тисяч відвідувачів зі всього світу. У виставці беруть участь наші партнери –компаніїHalfen“  і  Reckli (Німеччина).

Керівництво Будівельної компанії «Сучасні будівельні рішення» відвідало виставку  BAU з метою розширення існуючих зв’язків та пошуку новихпартнерів, матеріалів та технологій.

НСК «Олімпійський» 21.01.2011
У вересні 2010 року Будівельна компанія “Сучасні будівельні рішення» приступила до постачання систем кріплення натурального каменю для об’єкту «Олімпійський стадіон» у м. Києві. Системи кріплення виробництва Halfen (Німеччина) пропонують високотехнологічні рішення для кріплення фасадів та будівництва споруд. Багаторічний досвід та технічне ноу-хау компанії створили передумови для виправданоговибору замовника НСК «Олімпійський».
Храм Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів 21.01.2011

6серпня 2010 року у Києві на Кільцевій дорозі було відкрито храм  Церкви Ісуса Христа  Святих останніх днів, більш відомий у народіяк мормонська церква. Це третій за розмірами храм у світі, висота шпиля якогоскладає 42 метри. Основна будівля храму вражає масштабом і складається із трьохп’ятиметрових поверхів. Будівництво храму тривало три роки.

Наша компанія брала участь у будівництві храму ізаймалась поставкою натурального каменю  длявнутрішніх та зовнішніх робіт, а також виконанням монтажних та оздоблювальнихробіт.

В будівництві використовувався граніт AmareloMaceira  для виконання зовнішніх робіт, атакож різні види мармуру із Європи та Азії для внутрішнього оздоблення.

© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua