Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
Новини
  Новини
   
01.
02.
  Всі новини
   

Семінар в Одесі 19.07.2012
10-12 липня 2012 року в м. Одеса був проведений повчальний семінар компанії Reckli GmbH для наших безпосередніх партнерів - компанії ТОВ "АФБ-Аспект". В зв'язку з цим спеціально прибув технічний спеціаліст компанії Reckli GmbH пан Корстен Рошак.
В триденній програмі семінару було продемонстровано практичне застосування поліуретану для виготовлення матриць та відповідних форм до них. Пан Рошак відповів на багаточисленні питання спеціалістів компанії ТОВ "АФБ-Аспект", а також продемонстрував інші можливості компанії Reckli GmbH. Окрема увага була приділена різним способам обробки бетонних поверхонь, що застосовуються при технології відмитого бетону: сповільнювачам, кислотним гелям і всіляким просоченням для захисту бетону від вологи та дії довкілля. Спеціальні фарби по бетонних поверхнях Newton, що також входять в програму постачань, які дозволяють добитися максимальної схожості з цегляними, кам'яними та дерев'яними поверхнями. 
Особливий інтерес викликав процес виготовлення силіконових форм для виробництва декоративних елементів. Такий пластичний матеріал, як силікон, дозволяє передати найменші архітектурні деталі. Додаткові продукти захищають поверхні архітектурних деталей та допомагають отримувати оптимальний результат. Для такого міста, як Одеса, де на фасадах будівель традиційно використовують велику кількість декору, це питання є достатньо актуальним. 
Ми бажаємо успіху нашим партнерам компаніі ТОВ "АФБ-Аспект", та сподіваємося, що даний семінар приніс нові практичні знання, що дозволяють компанії лишатися лідером на ринку склофібробетона.
Імпортер 2011 року 07.06.2012
28.05.2012 р. відбулась офіційна церемонія нагородження, де нашому керівнику була вручена заслужена  нагорода - орден "ФЛАГМАН ЕКОНОМІКИ", а підприємству офіційний статус - "ІМПОРТЕР 2011 РОКУ"
Цей статус ще раз підтверджує стабільні лідерські позиції нашого підприємства серед інших, працюючих у тому ж напрямку (Імпорт натурального каеню в Україну).
Inter Bud Expo 2012 03.04.2012
З 27.03.12. по 30.03.12. ТОВ "БК "Сучасні Будівельні Рішення" взяло участь у виставці Inter BUD Expo 2012, яка проходила у виставковому центрі КИЇВЕКСПОПЛАЗА, вул. Салютна, 2б, м. Київ.

На нашому стенді були представлені новітні технології, що використовуються в сучасному будівництві, такі як Reckli (Німеччина) - поліуретанові матриці для виготовлення структурної поверхні бетону.

На виставку також прибув наш партнер з німеччини Петер Хеннінг (Peter Henning) - представник фірми Reckli Gmb. Всім відвідувачам нашого стендабула надана можливість поспілкуватися з Петером та отримати детальну консультацію не тільки щодо самої продукції і її перевагах, а також про привілеї використання технологі Reckli.
© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua