Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
Партнери
  Об'єкти
   
01.
02.
  Партнери 
   

Наша компанія є офіційним представником в Україні наступних компаній:

Фірма виготовляє більш ніж 20 000 виробів, і таким чином посідає провідну позицію в області техніки анкеровки у бетон, кріплення фасадів і монтажу в будівництві.
Компанія пропонує своїм клієнтам високоякісні вироби для збірного залізобетонного будівництва, промислового і житлового будівництва, а також будівництва інженерних та транспортних споруд та інфраструктури.
RATEC GmbH це універсальна магнітна бортоснастка для виробництва виробів із збірного залізобетону. Багатопланове гнучке формувальне обладнання та організуюче до нього дозволяють вирішувати актуальні задачі з формоутворення виробів, з фіксації закладних, пустото- та проємостворювачей. Компанія працює у соответствии з вимогами наших клієнтів, оптимізуючи процеси виробництва на заводах збірного залізобетону. Технології RATEC - це сучасні досягнення на службі оптимізації виробництва.
Це компанія, що динамічно розвивається, що за тривалий період своєї виробничої верстатобудівної діяльності вийшла в безумовні лідери на ринку виробництва приладдя для випуску промислового та цивільного залізобетону, завдяки постійному пошуку іноваційних рішень в галузі технологій формування залізобетону, поліпшення якості устаткування, що випускається, розширення номенклатури обладнання, що виготовляється.RECKLI – є світовим лідером в області проектування і виготовлення прес-форм та рідких каучуків для виготовлення цих форм. Ця технологія приваблива для модуляції поверхні і формування з декоративного бетону. Створюйте своє власне рішення з форм та структури RECKLI , а також захистить поверхню від впливу зовнішнього середовища. Комплекс форм RECKLI пропонується для збереження і реставрації пам'ятників, відновлення будівель, захисту поверхні будівель в горизонтальній та вертикальній області, в керамічній та фарфоровій промисловості.

Компанія Agrob Buchtal
Agrob Buchtal - торгова марка європейського лідера у світі промислової та інтер"єрної керамічної плити. Завдяки інноваційним рішенням в технології та дизайні, кераміка Agrob Buchtal стала вибором головних світових архітекторів. У виробничій програмі представлена кераміка для фасадів, басейнів, промислових та суспільних споруд, а також домашніх інтер"єрів. Різноманітність кольорів та форматів в стандартній програмі доповнюється можливістю виробництва індивідуальних замовлень. Ноу-хау компанії - покриття Hydrotect - робить плиту антибактеріальною та простою у догляді. Прекрасне вирішення будь-якої будівельної задачі.


© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua