Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
Услуги
Монтаж навесных вентилируемых фасадов
  Об'єкти
   
01.
02.
  Монтаж навісних вентильованих фасадів 
   

Навісні фасадні системи з утеплювачем і повітряним зазором, або вентильовані фасади відомі у нас недавно, але відразу залучили до себе увагу. І зараз успішно застосовуються в будівництві різних проектів у всіх розвинених країнах.

Навісні фасади дозволяють оформити проект по дизайнерському задумі в будь-якому стилі, від класики до хай-теку.

ООсобливість начіпного вентильованого фасаду - у конструкції. По суті, це багатошарова облицьовувальна система, закріплена на зовнішній стіні будинку стійками й поперечками таким чином, щоб між облицюванням і стіною будинку залишався повітряний зазор для проникнення повітря. Звичайно в зазорі монтують теплоізоляційний шар. Звідси й назва: «фасад навісний» - його фактично навішують на несучу стіну.

Навісні вентильовані фасади забезпечують відмінне тепло й звукоізоляцію, надійно охороняють стіни заміського будинку від впливу зовнішнього середовища й забезпечують відмінний дизайн за рахунок більших можливостей вибору облицювального матеріалу. Фасади монтуються в будь-який час року й при будь-якій погоді, не вимагають витрат при експлуатації й капітальному ремонті, стійкі до погодних впливів, не вимагають попереднього вирівнювання стін, служать довго й надійно.

Перші три шари у всіх вентильованих фасадах практично не змінні. Можуть відрізнятися тільки застосовувані матеріали, Зате матеріали для навісних панелей найрізноманітніші:

• Граніт

Один із найбільш міцних природних каменів з чудовим зовнішнім виглядом та величезним вибором кольору та фактури. Навесні фасади з використанням граніту найбільш довговічні та багаті. Це обумовлено застосовуваним матеріалом.

• Алюмінієві композитні панелі

Алюмінієві композитні панелі – це вид пласких панелей, що складаються із полімерного шару, який прокладено між двох алюмінієвих листів. Алюмінієві листи мають довговічне лакофарбове покриття, що може бути будь-якого кольору, у тому числі імітувати інші будівельні матеріали. Алюмінієві композитні панелі досить жорсткі та довговічні незважаючи на легку вагу.

• Керамічна плита

Кераміка відрізняється високою механічною й хімічною стійкістю, легко очищається, не боїться сонячного світла. Має низьку пористість, мале водопоглинення й гарну морозостійкість.

• Клінкер

Клінкер являє собою природну двохшарову композицію поліуретану, що грає роль теплоізоляційного матеріалу й високоякісного марочного клінкера із глини.

• Мінерит

Мінерит являє собою фіброцементну плиту різної фактури і різного кольору.

Перші об'єкти вентильованих фасадів в Україні на яких застосовувалися:
  • облицювання гранітом - Адміністративний будинок Верховної Ради.
  • облицювання керамічною плитою - Фізкультурно-оздоровчий комплекс Національного Банку України
© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua