Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
Услуги
Изготовление металлоконструкций
  Об'єкти
   
01.
02.
  Виготовлення світлопрозорих огороджувальних конструкцій 
   

У сучасному світі тенденції до засклення фасадів великі . Тепер фасади будинків можна перетворити в дійсні шедеври, адже варіанти засклення фасадів безмежні. Можливо домогтися їхньої унікальності завдяки сполученню профільних матеріалів, скла різноманітної колірної гами , застосування декоративних елементів. Засклення фасадів надає будинку ефектний , оригінальний вид, дозволяє втілити в життя самі сміливі дизайнерські ідеї. Засклення фасадів використається як у житлових будинках , будинках, так й у промислових і торгових центрах.

При заскленні фасадів, як правило, використовується безпечне загартоване скло й алюмінієві системи , застосовувані у виготовленні вертикальних і похилих вітражів для одноповерхових будинків і висотних споруджень. Успіх металу алюміній забезпечується за допомогою його міцності , довговічності й легкості. Якісні характеристики алюмінію перевершують по багатьом параметрам такі матеріали як пластик і дерево. Засклення фасадів здійснюється за допомогою прозорого , тонованого скла, триплекса, полікарбонату. Ці матеріали надійні в експлуатації пропускають необхідну кількість світла й стійкіше до негативного впливу погоди.

Будинку із заскленим фасадом - як правило, домінують у міській забудові. Тому, відзначають архітектори й історики, підхід до зведення засклених будинків в історичній частині міста повинен бути продуманим.

Виробники фасадних систем рекомендують особливу увагу приділяти проробленню вузлів зчленування фасадів з несучими й конструкціями, що обгороджують. Неточності в технічному розрахунку й помилки при монтажі цих вузлів можуть звести нанівець експлуатаційні властивості фасадної системи в цілому. Не завжди при проектуванні можливе застосування стандартних вузлів. Ці питання проектувальникам необхідно вирішувати тільки разом з виконавцем робіт.

© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua