Пожалуйста подождите...
  
Рус Укр Eng
 
 
 
 
 
 
 
  
Услуги
Транспортно-логистические услуги
  Об'єкти
   
01.
02.
  [!]transplog 
   
Ми пропонуємо своїм клієнтам транспортно-логістичні послуги та бездоганний сервіс. Одна з наших спеціалізацій - вантажні автомобільні перевезення у міжнародномусполученні, а саме: з/в країни Європи (Польща, Чехія, Німеччина, Франція, країни Бенілюксу, Великобританія і т.д. та з/в країни СНД та Прибалтики. Перевезення здійснюються транспортними засобами, котрі підбираються згідно характеристик вантажу та потреб клієнтів: тентовані автомобілі, вантажопід'ємністю до 21т, рефрижиратори та малотонажні автомобілі. 
Також ми надаємо послуги з перевезень вантажів у складі збірних, крвм того здійснюємоперевезення небезпечних вантажів та території Євросоюзу (митні бюро в Німеччині та Польщі), з можливістю перевірки усіх супровідних документів. 
Для організації перевезень компанія залучає надійних партнерів, з яким працює на договірних умовах. Спеціалісти з автомобільних перевезень здійснюють контроль перевезення від початку до кінця, перебуваючи на зв'язку 24 години на добу, що дає можливість завжди отримувати оперативну інформацію про місцезнаходження автомобілю та перебіг перевезення. 

© 2009—2014 ССР
БК "Сучасні Будівельні
Рішення"
Про компанію | Послуги | Об'єкти | Контакти
Телефон: +38 (044) 359-09-79
e-mail: info@ccp.kiev.ua